Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRIA - HUNGARIA

Publikohet formacioni i Shqipërisë, starton Nedim Bajrami

Foto: Panorama

Publikohet formacioni i Shqipërisë, starton Nedim Bajrami


5 September, 2021 @16:40

Është publikuar formacioni startues i Shqipërisë për ndeshjen e sontme ndaj Hungarisë.

11-shja startuese e vendosur nga italiani Reja është kjo: Berisha, Ismajli, Gjimshiti, Kumbulla, Doka, Trashi, Abrashi, Gjasula, Bajrami, Uzuni, Balaj.

Ardhja më e re, Nedim Bajrami, është startues sonte.

Ndeshja fillon në ora 18:00.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror