Të gjitha lajmet

5-SHET STARTUESE

Rahoveci-Prishtina, 5-shet startuese

Rahoveci-Prishtina, 5-shet startuese

12 January, 2020 @17:14

Ka filluar ndeshja mes Rahovecit dhe Prishtinës në kuadër të xhiros së parë të pjesës së dytë të stinorit.

Trajnerët e ekipeve përkatëse, kanë nisur ndeshjen me këta lojtarë.

RAHOVECI: Darell, Veseli, Craig, Mc Folley &  Morina.

PRISHTINA: Johnson, Azemi, Rugova, Tmusic & Alihodzic

XHIRO 19

Superliga vazhdon me 2 ndeshje

12 January, 2020 @10:48

Pas dy ndeshjeve të luajtura dje, sot në Superligë do të luhen edhe dy ndeshje të tjera. Në ora 17:00…

PRIZRENI - PEJA

S’bëjnë punë 35 pikët e Dardanit, Prizreni mposht Pejën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

11 January, 2020 @20:35

Me rezultat 96-92 është mbyllur ndeshja e zhvilluar sonte mes Prizrenit dhe Pejës në “Sezai Surroi”, ndeshje e vlefshme për…

PRIZRENI - PEJA

Prizreni vs. Peja, edhe 10 minuta deri në fund

TOPSPORTI / A.P

11 January, 2020 @20:12

Kur jemi 10 minuta larg fundit të ndeshjes, rezultati mes Prizrenit dhe Pejës shënon 70-67. Skuadra vendase momentalisht ka epërsi…

PRIZRENI - PEJA

Prizreni vs. Peja, rezultati i pjesës së parë

TOPSPORTI / ARKIV

11 January, 2020 @19:41

Mbyllet pjesa e parë në Prizren, Mes Prizrenit dhe Pejës po zhvillohet një luftë mjaft e fortë dhe rezultati i…

PRIZRENI - PEJA

Prizreni vs. Peja, mbyllet çereku i parë

TOPSPORTI / ARKIV

11 January, 2020 @19:15

Pas 10 minutave lojë në Prizren, rezultati mes Prizrenit vendas dhe Pejës shënon 20-23. Ndeshja duket të jetë mjaft interesante,…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga