Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRI - POLONI

Shqipëri - Poloni, ndërpritet ndeshja

Foto: Panorama / Supersport

Shqipëri - Poloni, ndërpritet ndeshja


12 October, 2021 @22:25

Është ndërpritur (të paktën përkohësisht) ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë në Tiranë.

Me të shënuar gol Polonia në minutën e 77’, tifozët vendas filluan të hudhin gjësende në fushë drejt lojtarëve polakë, e këta të fundit vendosën të largohen nga fusha.

Mbetet të shihet se a do të vazhdojë ndeshja.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror