Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SAN MARINO - SHQIPËRIA

Shqipëria e heshtur në pjesën e parë

Shqipëria e heshtur në pjesën e parë


31 March, 2021 @21:39

Shqipëria e ka mbyllur e heshtur pjesën e parë të ndeshjes kundër San Marinos.

Kuqezinjtë kanë shkuar në pushim me rezultatin fillestar të ndeshjes, 0-0.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror