Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GATI PËR NDESHJE

Shqipëria-Italia, 11-shet startuese

Shqipëria-Italia, 11-shet startuese


16 November, 2022 @17:23

Edy Reja dhe Roberto Mancini në mungesë të Botërorit takohen me kombëtaret që drejtojnë në Air Albania, ashtu që të provojnë lojtarët për duelet e radhës që nisin në mars.

Deri atëherë, edhe pse me gjasë shumëcka mund të ndërrojë, dyshja e përzgjedhësve kanë publikuar këto 11-she për fillim të ndesjes.

SHQIPËRIA XI:

Etrit Berisha;
-
Ardian Ismajli,
Marash Kumbulla,
Enea Mihaj
-
Elseid Hysaj,
Ermir Lenjani,
Keidi Bare,
Amir Abrashi,
Nedim Bajrami
-
Armando Broja,
Myrto Uzuni.

ITALIA XI: Meret; Scalvini, Bonucci, Bastoni, Di Lorenzo; Tonali, Verratti, Dimarco, Zaniooli; Raspadori, Grifo.


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria