Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës


10 June, 2021 @17:38

Përfaqësuesja U20 e Shqipërisë sot ka filluar grumbullimin e saj për dy ndeshjet miqësore që do të luhen kundër Malit të Zi.

Ndeshja e parë do të luhet në Mal të Zi më 12 qershor, ndërsa tri ditë më vonë do të luhet edhe ndeshja e dytë në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës.

Për këto dy ndeshje, përzgjedhësi Ilias Haxhiraj ka ftuar 23 lojtarë të grumbulluar për këto dy sfida, të cilët aktivizohen në kampionate brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Më poshtë gjeni listën e lojtarëve të ftuar:


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja