Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPANJA - KOSOVA

Spanja kalon në epërsi, Ujkani nuk kishte mundësi ta ndalë këtë top

Spanja kalon në epërsi, Ujkani nuk kishte mundësi ta ndalë këtë top


31 March, 2021 @21:21

Me golin e mesfushorit Dani Olmo, Spanja ka kaluar në epërsi me rezultat 1-0.

Olmo shënoi në minutën 34’ të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror