Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS PJESËS SË PARË

Tensionohet situata, përleshje në ndeshjen Peja - Ponte Prizreni

Tensionohet situata, përleshje në ndeshjen Peja - Ponte Prizreni


4 May, 2021 @18:07

Pas përfundimit të pjesës së parë situata në ndeshjen Peja - Ponte Prizreni është tensionuar.

Derisa lojtarët po shkonin drejt zhveshtoreve, filloi grindja mes dy palëve.

Shiko këtu: videon e përleshjes

Rastin e konfirmoi para pak çastesh edhe klubi pejan nëpërmjet një njoftimi.


REAGIMI

Ponte Prizreni me reagim ndaj përleshjes, Dardanin e quan “ish reprezentues polak”

FBK Superliga

Ponte Prizreni me reagim ndaj përleshjes, Dardanin e quan “ish reprezentues polak”

04/05/21 @ 19:00

PONTE PRIZRENI - PEJA

Zyrtare: Pas përleshjes nuk vazhdon ndeshja Ponte Prizreni - Peja

FBK Superliga

Zyrtare: Pas përleshjes nuk vazhdon ndeshja Ponte Prizreni - Peja

04/05/21 @ 18:21

VIDEO

Momenti i rrahjes mes lojtarëve në ndeshjen Ponte Prizreni - Peja (VIDEO)

FBK Superliga

Momenti i rrahjes mes lojtarëve në ndeshjen Ponte Prizreni - Peja (VIDEO)

04/05/21 @ 18:47

PAS PJESËS SË PARË

Tensionohet situata, përleshje në ndeshjen Peja - Ponte Prizreni

FBK Superliga

Tensionohet situata, përleshje në ndeshjen Peja - Ponte Prizreni

04/05/21 @ 18:07

Ç1: PONTE PRIZRENI - PEJA

Ponte Prizreni me epërsi në çerekun e parë

FBK Superliga

Ponte Prizreni me epërsi në çerekun e parë

04/05/21 @ 17:17

Ç2: PONTE PRIZRENI - PEJA

Skuadrat shkojnë në pushim me një pikë dallim

FBK Superliga

Skuadrat shkojnë në pushim me një pikë dallim

04/05/21 @ 17:40

TRAJNERI I VITIT

Ish lojtari i Bashkimit dhe Pejës shpallet trajner i vitit në Belgjikë

FBK Superliga

Ish lojtari i Bashkimit dhe Pejës shpallet trajner i vitit në Belgjikë

10/05/21 @ 17:34

SERIA FINALE

A do të vendoset të martën në Karagaç?

FBK Superliga

A do të vendoset të martën në Karagaç?

10/05/21 @ 00:10

ADIS BECIRAGIC

Beciragic: Për 45 ditë kemi pasur 16 ndeshje, energjia e bëri dallimin

FBK Superliga

Beciragic: Për 45 ditë kemi pasur 16 ndeshje, energjia e bëri dallimin

09/05/21 @ 23:21

A DO TE LUAJE NE NDESHJEN E RADHES?

Lëndimi i Dendyt, Peja do të del me njoftim

FBK Superliga

Lëndimi i Dendyt, Peja do të del me njoftim

09/05/21 @ 23:19

DRAGAN RADOVIC

Radovic: Loja ishte në duart tona, vështirë të mbijetojmë me këto mungesa

FBK Superliga

Radovic: Loja ishte në duart tona, vështirë të mbijetojmë me këto mungesa

09/05/21 @ 23:00

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Golden Eagle Ylli - Peja

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Golden Eagle Ylli - Peja

09/05/21 @ 22:58

ERJON KASTRATI

Erjon Kastrati flet pas fitores ndaj Pejës

FBK Superliga

Erjon Kastrati flet pas fitores ndaj Pejës

09/05/21 @ 22:45

GOLDEN EAGLE YLLI - PEJA

Përmbysje e madhe në fund, treshja e Erjonit vendimtare për fitore

FBK Superliga

Përmbysje e madhe në fund, treshja e Erjonit vendimtare për fitore

09/05/21 @ 22:05

FINALS: YLLI-PEJA

Ç3: Gjithça e barabartë, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Gjithça e barabartë, edhe 10 minuta lojë

09/05/21 @ 21:34

FINALS: YLLI-PEJA

Super Berisha, Peja rrëmben epërsinë nga Ylli

FBK Superliga

Super Berisha, Peja rrëmben epërsinë nga Ylli

09/05/21 @ 21:05


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga