Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare


1 April, 2021 @21:21

Pas përfundimit të ndeshjeve të marsit në kuadër të kombëtareve, po ju sjellim TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare.

TOP 10 GOLASHËNUESIT AKTIV NËPËR KOMBËTARE

1.Cristiano Ronaldo (Portugalia) 103 gola
2.Sunil Chhetri (India) 72 gola
3.Lionel Messi (Argjentina) 71 gola
4.Ali Mabkhout (Arabia Saudite) 68 gola
5.Robert Lewandowski (Polonia) 66 gola
6.Neymar (Brazili) 64 gola
7.Luis Suarez (Uruguaji) 63 gola
8.Zlatan Ibrahimovic (Suedia) 62 gola
9.Romelu Lukaku (Belgjika) 59 gola
10.Edin Dzeko (Bosnja & Hercegovina) 59 gola.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror