Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPANJA - KOSOVA

Torres shënon për 2-0

Torres shënon për 2-0


31 March, 2021 @21:27

Vetëm dy minuta pas golit të parë të Spanjës që u shënua nga mesfushori Olmo, spanjollët shënuan edhe golin e dytë.

Kësaj radhe golashënues u bë sulmuesi Ferran Torres, i cili me një goditje të fortë nga krahu i djathtë e mposhti Samir Ujkanin.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror