Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA U21

Tovërlani publikon 24-shen për përgatitje në Antalya

Tovërlani publikon 24-shen për përgatitje në Antalya


12 November, 2022 @13:36

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës U21, Afrim Tovërlani e ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i ketë në dispozicion për kampin e radhës përgatitor në Antalia.

Dardanët U21 do të qëndrojë tetë ditë në bregdetin turk nga 14 nëntori, e ku pritet t’i zhvillojë edhe dy ndeshje miqësore-stërvitore.

LOJTARËT E FTUAR, KOSOVA U-21:

David Nreca - Stuttgarter Kickers (GER);
Leo Besson - Servette (SUI);
Rijad Bytyqi - Twente (NED);
-
Vleron Statovci - Alemannia Aachen (GER);
Arbnor Hasani - Winterthur (SUI);
Andi Hoti - Freiburg (GER);
Arbnor Aliu - Schalke 04 (GER);
Argjend Pacolli - Roda (NED);
Erdin Dushi - Trepça’89 (KOS);
-
Florian Haxha - Hertha Berlin (GER);
Egzon Rexhaj - Xamax (SUI);
Elvis Letaj - Tabor Sezana (SVN); 
Doni Arifi - Ilver Tampere (FIN);
Altin Kryeziu - Maribor (SVN);
Lulzim Peci - Trepça’89 (KOS);
Adem Podrimaj - Hannover’96 (GER);
Behar Neziri - Bayern (GER);
Oltion Bilalli - Gjilani (KOS);
-
Besfort Zeneli - Elfsborg (SWE);
Bleron Krasniqi - Berliner’07 (GER);
Dion Krasniqi - Varbergs (SWE);
Arian Llugiqi - Ingolstadt’04 (GER);
Veton Tusha - Ballkani (KOS);
Ardit Tahiri - Drita (KOS).

Kosova U21


 
Të gjitha lajmet nga Kosova