Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PRIZRENI

Trepça - Prizreni-16, pesëshet startuese

TOPSPORTI / A.P

Trepça - Prizreni-16, pesëshet startuese


19 September, 2021 @17:06

Me fillim nga ora 17:00, sot Trepça dhe Prizreni-16 përballen mes vete:

PESËSHET STARTUESE:

Trepça: Cockfield, Blackshear, Hajrizi, Hot, Zekiqi

Prizreni-16: Koljevic, Hajdari, Fells, Johnson, Zenelaj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga