Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Valon Berisha: S’kemi luajtur moti bashkë, ta nisim nga zero

TOPSPORTI / A.P

Valon Berisha: S’kemi luajtur moti bashkë, ta nisim nga zero


23 March, 2021 @18:26

Bashkë me kryetrajnerin Bernard Challandes, në konferencën e sotme për shtyp u paraqit edhe Valon Berisha, mesfushori i Kosovës.

GRUPET KUALIFIKUESE DHE ORARI

“Nuk kemi luajtur bashkë që gati 1 vit dhe prandaj ndeshja ndaj Lituanisë është e rëndësishme.

Edhe pse është miqësore, është ndeshje e rëndësishme dhe do ta marrim seriozisht. Le ta nisim vitin 2021 nga zero!” - u shpreh Berisha gjatë konferencës.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror