Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Zvicra-Kosova, 11-shet e para

Zvicra-Kosova, 11-shet e para


29 March, 2022 @16:59

Murat Yakin dhe Alain Giresse kanë publikuar tashmë formacionet startuese për përballjen mes Zvicrës dhe Kosovës, ndërsa 11-shet janë:

ZVICRA: Gregor Kobel; Kevin Mbabu, Nico Elvedi, Eray Comert, Jordan Lotomba;  Granit Xhaka,  Djibril Sow; Xherdan Shaqiri, Steven Zuber, Noah Okafor; Mario Gavranovic,

KOSOVA: Arijanet Muric; Fidan Aliti, Amir Rrahmani, Mërgim Vojvoda, Florent Hadërgjonaj; Florian Loshaj, Blendi Idrizi, Valon Berisha; Zymer Bytyqi, Milot Rashica, Vedat Muriqi.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova