Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Ulpiana-Dukagjini

11-shet startuese: Ulpiana-Dukagjini


25 September, 2021 @14:31

Trajnerët e skuadrave të rikthyera në Superligë këtë stinor hynë në këtë ndeshje për tri pikësh.

Edlir Tetova i Ulpianës dhe Armend Dallku i Dukagjinit janë në kërkim të fitores në përballjen që luhet në Suharekë sot.

Ndërsa 11-shet për betejën e radhës në Superligës janë këto:

ULPIANA: Blakqori; Rapuca, Makolli, Emini, Gjoni; Mustafa, Shkalla, Shala; Santos, Selimi, Junior I.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Shala, Kuçi, Syla, Dallku; Merlaku, Millaku, Shabani, Ahmeti; Januzi, Da Silva.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga