Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

23 pikë epërsia, mbylle pjesa e parë në derbi

23 pikë epërsia, mbylle pjesa e parë në derbi


13 January, 2022 @19:46

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Peja - Bashkimi.

Rezultati aktual është 56-33 në favor të Pejës.

Stephen Maxwell me 12 pikë është koshashënuesi më i mirë te Peja, kurse te Bashkimi Valon Bunjaku me 14 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga