Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Bashkimi

Pesëshet e para: Peja - Bashkimi


13 January, 2022 @18:35

Caktohen pesëshet e para të Pejës dhe Bashkimit.

PEJA: Albin Berisha, Arian Qallaku, Dardan Berisha, Tyrone White, Stephen Maxwell

BASHKIMI: Valon Bunjaku, Qëndrim Biraj, Andi Shehu, Alban Veseli, Anton Kazarnovski.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga