Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Drita - Prishtina

Pesëshet e para: Drita - Prishtina


13 January, 2022 @18:35

Publikohen pesëshet e para të Dritës dhe Prishtinës.

DRITA: Qëndrim Demi, Isaiah Johnson, Laurant Ibrahimi, Nart Llapashtica, Enis Morina

PRISHTINA: Jan Palokaj, Wendell Mitchell, Kenny Brown, Jetmir Zeqiri, Biram Faye.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga