Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA

Përfocimi i pestë i vreshtarëve

Përfocimi i pestë i vreshtarëve


13 January, 2022 @19:36

Skuadra e Rahoveci nuk po ndalet me përforcime.

Vreshtarët e shtuan në skuadër edhe ish-kapitenin e Malishevës, Debatik Sertolli.

Sertolli është përforcimi i pestë i Rahovecit në këtë afat.

TABELA AKTUALE

Rahoveci gjendet në pozitën e tetë në Grupin A të Ligës së Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga