Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ANGLIA U21 - KOSOVA U21

Anglia U21 - Kosova U21, 11-shet startuese

Anglia U21 - Kosova U21, 11-shet startuese


7 September, 2021 @19:01

Me fillim nga ora 20:00, Anglia U21 dhe Kosova U21 përballen sonte në Milton Keynes të Anglisë.

11-SHET STARTUESE:

Anglia U21: Bursik; Aarons, Guehi, Harwood-Bellis, Thomas; Skipp, Garner Gallagher; Palmer, Brewster, Madueke.

Kosova U21: Besson; Hoti, Zumberi, Kurtulus; Hoxha, Hoti, Lushaku, Pajaziti, Krasniqi; Veliu, Marleku.

Për Andi Hotin (Inter) dhe Adrion Pajazitin (Fulham) kjo do të jetë ndeshja debutuese me fanellën e Kosovës.

Transmetim në kanalet vendore të Kosovës nuk ka, e ndeshja mund të shikohet vetëm në Sky Sports-in anglez.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja