Të gjitha lajmet

BEROE - BASHKIMI

Ç1: Bashkimi e nis keq, por rikthehet

TOPSPORTI / ARKIV

Ç1: Bashkimi e nis keq, por rikthehet

24 January, 2019 @17:49

Është mbyllur çereku i parë i ndeshjes mes Beroes dhe Bashkimit në Bullgari.

Rezultati pas 10 minutave lojë shënon 33-25 në të mirë të vendasve. të cilët e filluan shumë mirë ndeshjen dhe krijuan epërsi të lartë, mirëpo në minutat e fundit të çerekut Bashkimi u rikthye në lojë dhe e zvogëloi dukshëm epërsinë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga