Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BEROE - PRISHTINA

Ç1: Prishtina në “gjumë” pas 10 minutave lojë

Ç1: Prishtina në “gjumë” pas 10 minutave lojë


20 December, 2021 @18:23

Pas 10 minutave lojë Prishtina është disavantazh prej 14 pikëve kundër skuadrës bullgare Beroe (24-10).

Aleksandar Georgiev është duke luajtur me 13 pikë aktualisht, kurse te Prishtina Nick Tomsick me 5 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League