Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - GJEORGJIA

Challandes: Luajtëm mirë, prandaj jam i zhgënjyer

Challandes: Luajtëm mirë, prandaj jam i zhgënjyer


12 October, 2021 @23:13

Pas humbjes me Gjeorgjinë, për media foli Bernard Challandes, kryetrajneri i Kosovës.

“Jam i zhgënjyer me ekipin për shkak se mendoj që luajtëm mirë. Performanca nuk ishte e keqe, por mungonte pasimi i fundit.

Kemi mundur të fitojmë më shumë pikë në këtë grup pasi që kemi luajtur mirë në disa ndeshje, përkundër rezultateve.

GRUPET KUALIFIKUESE

E di që duhen rezultate dhe kësaj here nuk i kemi arritur ato. Unë bëj punën time, jap maksimumin dhe nuk më takon të flas më tepër në lidhje me vendimet e Federatës.” - u shpreh trajneri zvicran.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror