Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TIRANË

Curri afër renovimit

Curri afër renovimit


21 June, 2015 @17:53

Mbrojtësi i Tiranës, Debatik Curri, pritet të mbetet edhe për një stinor te ekipi i tij. 

Raportet nga mediat tiranase shkruajnë se Curri është takuar me drejtuesit e klubit dhe në parim kanë arritur marrëveshje, ndërsa gjithçka ka mbetur të hidhet edhe në letër. 

Curri është njëri ndër futbollistët me rrogë më të lartë te ekipi bardhekaltër nga Tirana

Ai është edhe pjesë e kombëtares shqiptare në futboll. 


MESFUSHORI

Vazhdon edhe tre vjet

Premier League/Transfere

Vazhdon edhe tre vjet

21/06/15 @ 17:41

SHQIP NË BOTË

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2

Kombëtarja/Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2

21/06/15 @ 17:33

MUSHKONJAT

Rekord transfer i Watfordit

Premier League/Serie A/Transfere

Rekord transfer i Watfordit

21/06/15 @ 17:13

DREJT AMERIKËS

Pirlo i bashkohet yjeve të MLS

Serie A/International/Transfere

Pirlo i bashkohet yjeve të MLS

21/06/15 @ 17:04

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

07/07/21 @ 18:20

ZYRTARE

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

05/07/21 @ 15:58

KUKËSI

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

FSHF Kategoria Superiore

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

03/07/21 @ 12:03

KUKËSI

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

02/07/21 @ 14:50

ZYRTARE

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

01/07/21 @ 18:21

SUPERIORE

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

FSHF Kategoria Superiore

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

28/06/21 @ 15:41

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore