Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MESFUSHORI

Vazhdon edhe tre vjet

REUTERS/Arkiv

Vazhdon edhe tre vjet


21 June, 2015 @17:41

Charlie Adam ka vazhduar kontratën edhe për tre vite tjera me ekipin e tij Stoke City

Skocezi Adam ka cicëruar në Twitter të jetë i lumtur për vazhdimin e kontratës me ekipin e tij të deritashëm, për të cilët do të luaj deri në qershor të vitit 2017 me opcion për vazhdim deri në qershor të vitit 2018. 

Adam ka shënuar 7 gola për ekipin e tij, nga 36 paraqitje sa ka pasur në Premiership

Ai ka luajtur më parë për Liverpoolin dhe Blackpoolin. 


SHQIP NË BOTË

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2

Kombëtarja/Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2

21/06/15 @ 17:33

MUSHKONJAT

Rekord transfer i Watfordit

Premier League/Serie A/Transfere

Rekord transfer i Watfordit

21/06/15 @ 17:13

DREJT AMERIKËS

Pirlo i bashkohet yjeve të MLS

Serie A/International/Transfere

Pirlo i bashkohet yjeve të MLS

21/06/15 @ 17:04

SHORTI NESËR

Nesër mësohen kundërshtarët

Champions League/Europa League

Nesër mësohen kundërshtarët

21/06/15 @ 16:17

EFL CUP

Broja debuton me dy gola, Southampton kualifikohet me 8 gola

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Broja debuton me dy gola, Southampton kualifikohet me 8 gola

26/08/21 @ 00:15

PREMIER LEAGUE

Harry Kane flet për të ardhmen

Premier League

Harry Kane flet për të ardhmen

25/08/21 @ 14:03

URUGUAJANI

Lë Arsenalin për Fiorentinën

Premier League/Serie A/Transfere

Lë Arsenalin për Fiorentinën

24/08/21 @ 20:13

NDESHJET E SHTATORIT

Mirret vendimi! Ekipet e Premier Ligë nuk lirojnë lojtarët

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Mirret vendimi! Ekipet e Premier Ligë nuk lirojnë lojtarët

24/08/21 @ 19:45

STAMFORD BRIDGE

Zappacosta i kthehet Italisë

Premier League/Serie A/Transfere

Zappacosta i kthehet Italisë

24/08/21 @ 11:12

WEST HAM 4-1 LEICESTER

Antonio rekoder i West Ham, Moyes lider i Premier League

Premier League

Antonio rekoder i West Ham, Moyes lider i Premier League

23/08/21 @ 23:22

BBC SPORT

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

23/08/21 @ 22:34

OLYMPIQUE LYON

Juninho pret Shaqirin te Lyon

Premier League/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Juninho pret Shaqirin te Lyon

23/08/21 @ 09:45

XHERDAN SHAQIRI

Liverpool pajtohet, Shaqiri drejt Lyonit

Premier League/Ligue 1/Transfere

Liverpool pajtohet, Shaqiri drejt Lyonit

22/08/21 @ 21:43

CITY - NORWICH

Rashica 90 minuta, Norwich deklasohet nga kampioni

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica 90 minuta, Norwich deklasohet nga kampioni

21/08/21 @ 17:52


 
Të gjitha lajmet nga Premier League