Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA UNIKE

Dallim 21 pikësh në pjesën e parë të ndeshjes Goga Basket - Tirana

Dallim 21 pikësh në pjesën e parë të ndeshjes Goga Basket - Tirana


7 April, 2021 @16:35

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet dy skuadrave nga Shqipëria, Goga Basket dhe Tirana, e cila po zhvillohet në kuadër të cerekfinales së Ligës Unike.

Skuadra e Goga Basket në pushim shkoi me epërsi të thellë prej 21 pikëve, pranë rezultatit 48-27.

Ish lojtari i Bashkimit, Theron Bussey, me 12 pikë ishte koshashënuesi më i mirë te Goga Basket gjatë kësaj periudhe, derisa te Tirana koshashënuesi më i mirë ishte Erin Hasani me 8 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike