Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Caktohet orari i xhiros së fundit në Superligë

Caktohet orari i xhiros së fundit në Superligë


6 April, 2021 @21:20

FBK-ja ka caktuar orarin e xhiros së fundit në Superligë.

Xhiroja e 28 do të hapet më 10 prill me ndeshjen Prizreni - Trepça nga ora 17:00, kurse ndeshje e dytë e ditës do të luhet nga ora 19:00 me duelin Prishtina - Bashkimi

TABELA AKTUALE

Më 11 prill Rahoveci e pret Yllin nga ora 17:00, derisa Peja do të takohet me Vëllaznimin.


ISTOGU - PRISHTINA E RE

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

FBK Liga e Parë

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

06/04/21 @ 21:05

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Vllaznia - Peja

Liga Unike

Highlights nga ndeshja Vllaznia - Peja

06/04/21 @ 19:32

DRAGAN RADOVIC

Radovic flet pas ndeshjes së parë historike në Ligën Unike

Liga Unike

Radovic flet pas ndeshjes së parë historike në Ligën Unike

06/04/21 @ 18:51

LIGA UNIKE

Peja arrin gjysmëfinalen e Ligës Unike

Liga Unike

Peja arrin gjysmëfinalen e Ligës Unike

06/04/21 @ 17:25

LIGA UNIKE

Peja thellon epërsinë përballë Vllaznisë

Liga Unike

Peja thellon epërsinë përballë Vllaznisë

06/04/21 @ 17:16

LIGA UNIKE

Peja shkon në pushim me epërsi përballë Vllaznisë

Liga Unike

Peja shkon në pushim me epërsi përballë Vllaznisë

06/04/21 @ 16:42

LIGA UNIKE

Treshe në sekondën e fundit, Vllaznia në epërsi përballë Pejës

Liga Unike

Treshe në sekondën e fundit, Vllaznia në epërsi përballë Pejës

06/04/21 @ 16:21

TRAJNERËT E SUPERLIGËS

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

FBK Superliga

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

15/04/21 @ 17:47

LIGA UNIKE

Lëndohet Dardan Berisha

FBK Superliga

Lëndohet Dardan Berisha

13/04/21 @ 16:37

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

12/04/21 @ 22:33

NGA GJAKOVA

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

FBK Superliga

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

12/04/21 @ 16:17

VËLLAZNIMI

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

FBK Superliga

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

11/04/21 @ 22:20

FAKT

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

FBK Superliga

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

11/04/21 @ 22:09

E FUNDIT

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

FBK Superliga

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

11/04/21 @ 21:49

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

11/04/21 @ 21:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

11/04/21 @ 20:58

PEJA - VËLLAZNIMI

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

FBK Superliga

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

11/04/21 @ 20:11


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga