Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OFFI

Play Offi te Liga e Femrave nis të enjten

Play Offi te Liga e Femrave nis të enjten


6 April, 2021 @21:36

Play Offi te Liga e Femrave fillon të enjtën.

Më 8 prill do të luhen ndeshje e para gjysmëfinale në Play Off te Femrat.

Nga ora 19:00 Bashkimi e pret Vëllaznimin, kurse nga 19:30 Prishtina takohet me Penzën.

SKEMA E PLAY OFFIT

Skuadra që shënon 2 fitore, kalon në finale.


SUPERLIGA

Caktohet orari i xhiros së fundit në Superligë

FBK Superliga

Caktohet orari i xhiros së fundit në Superligë

06/04/21 @ 21:20

ISTOGU - PRISHTINA E RE

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

FBK Liga e Parë

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

06/04/21 @ 21:05

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Vllaznia - Peja

Liga Unike

Highlights nga ndeshja Vllaznia - Peja

06/04/21 @ 19:32

DRAGAN RADOVIC

Radovic flet pas ndeshjes së parë historike në Ligën Unike

Liga Unike

Radovic flet pas ndeshjes së parë historike në Ligën Unike

06/04/21 @ 18:51

LIGA UNIKE

Peja arrin gjysmëfinalen e Ligës Unike

Liga Unike

Peja arrin gjysmëfinalen e Ligës Unike

06/04/21 @ 17:25

LIGA UNIKE

Peja thellon epërsinë përballë Vllaznisë

Liga Unike

Peja thellon epërsinë përballë Vllaznisë

06/04/21 @ 17:16

LIGA UNIKE

Peja shkon në pushim me epërsi përballë Vllaznisë

Liga Unike

Peja shkon në pushim me epërsi përballë Vllaznisë

06/04/21 @ 16:42

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Vllaznia - Peja

Liga Unike

Pesëshet e para: Vllaznia - Peja

06/04/21 @ 15:54

FINALS: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Penza e nis furishëm serinë finale

FBK Liga e Femrave

Penza e nis furishëm serinë finale

15/04/21 @ 20:53

FINALS: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Penza me epërsi dyshifrore, përfundon pjesa e parë

FBK Liga e Femrave

Penza me epërsi dyshifrore, përfundon pjesa e parë

15/04/21 @ 19:44

FINALS: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

15/04/21 @ 18:51

KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Sot fillon finalja në Ligën e Femrave

FBK Liga e Femrave

Sot fillon finalja në Ligën e Femrave

15/04/21 @ 08:47

TEAM OF THE SEMIFINALS

TOP 5-shja e gjysmëfinaleve (Liga e Femrave)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e gjysmëfinaleve (Liga e Femrave)

13/04/21 @ 01:00

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja KBF Penza - KBF Prishtina

FBK Liga e Femrave

Highlights nga ndeshja KBF Penza - KBF Prishtina

12/04/21 @ 22:55

PLAY OFF - LIGA E FEMRAVE

Penza finaliste, Cooper heroina e ndeshjes

FBK Liga e Femrave

Penza finaliste, Cooper heroina e ndeshjes

12/04/21 @ 20:52

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Penza - KBF Prishtina

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Penza - KBF Prishtina

12/04/21 @ 18:58

GAME 2: KBF VËLLAZNIMI - KBF BASHKIMI

Aisha dhe Daci shkëlqejnë, KBF Bashkimi në finale

FBK Liga e Femrave

Aisha dhe Daci shkëlqejnë, KBF Bashkimi në finale

12/04/21 @ 17:50

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Vëllaznimi - KBF Bashkimi

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Vëllaznimi - KBF Bashkimi

12/04/21 @ 15:59


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave