Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e DYTË

Dardanët deklasojnë KEK-un, shkaktojnë humbjen e parë

Dardanët deklasojnë KEK-un, shkaktojnë humbjen e parë


1 October, 2021 @22:01

Skuadra e Dardanët e mposhtën sot KEK-un me rezultat të thellë 4-0.

Domenik Prenreca ka shënuar 2 herë sot për skuadrën gjakovare, derisa me gol kontribuan edhe Bernard Koni dhe Bledar Mamusha.

TABELA AKTUALE

Dardanët me 6 pikë gjenden në pozitën e 9, kurse KEK-u e regjistroi humbjen e parë të stinorit dhe me 10 pikë gjendet në pozitën e dytë në Ligën e Dytë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë