Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

VUSHTRRIA

Etrit Halimi rikthehet te Vushtrria

Etrit Halimi rikthehet te Vushtrria


11 July, 2021 @17:34

Skuadra e Vushtrrisë vazhdon me përforcime.

Sot ka shtuar në skuadër edhe lojtarin Etrit Halimi, i cili ishte edhe më herët pjesë e Vushtrrisë.

Vushtrria sivjet do të garon në Ligën e Dytë, derisa ka qëllim për t’u rikthyer së pari në Ligën e Parë e më pas në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë