Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Feronikeli’74 - Liria, 11-shet startuese

Feronikeli’74 - Liria, 11-shet startuese


27 November, 2023 @12:26

Duel tepër i rëndësishëm në luftën për mbijetesë, për dimër të qetë, derisa Feronikeli’74 dhe Liria ndeshen në Gjilan, Xhengis Rexhepi dhe Astrit Berisha kanë përgatitur këto 11-she për këtë duel që nis në ora 13:00.

FERONIKELI’74 XI:

LIRIA XI: 88. Arlis Shala; 2. Ardit Topalaj (kap.), 33. Melos Zenunaj, 15. Ermir Abazi, 14. Siyabonga Dube; 6. Edmond Likaj, 19. Alush Gavazaj, 24. Andri Stafa; 23. Jr. Petrus, 77. Festim Alidema, 9. Fatjon Bunjaku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga