Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA'89 3-0 DUKAGJINI

Fitorja e dytë, bindëse nga Trepca’89

Foto: Trepca89/fb

Fitorja e dytë, bindëse nga Trepca’89


18 September, 2022 @18:49

Trepça’89 ka shënuar fitore bindëse ndaj Dukagjinit në përballjen e xhiros së tetë, duke fituar ndeshjen 3-0 [Armend Gashi 18, Robert Rrahmani 30pen. Christian Mba 86].

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga