Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica


30 August, 2021 @16:46

Publikohen formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Drenicës.

DUKAGJINI:Muhaxhiri; Hasanaj, Basriu, Dallku, Shala; Millaku, Shabani, Ahmeti, Al Merlaku, Mulaj; Ab Merlaku.

DRENICA: Haxhijaj; Avdulli, Qaqi, Jashari, Lushtaku; Gashi, Thaqi, Denisson; Mëziu, Veliu, Zabërgja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga