Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Drenica

Formacionet zyrtare: Gjilani - Drenica

21 November, 2020 @12:27

Publikohet 11-shet startuese të Gjilanit dhe Drenicës.

GJILANI: Koliçi, Frashëri, Fustar, Veliu, Jackson, Aziz Keita, Useini, Hila, Progni, Çyrbja, Nikaç.

DRENICA: Ymeri, Lushtaku, Zeqo, Miftaraj, Dumani, A.Mustafa, Dushi, Elshani, Kerim, Zabërgja, Murati.

FERONIKELI

Zyrtare: Feronikeli me sulmues nga Maqedonia

21 November, 2020 @10:25

Para pak çastesh, skuadra e Feronikelit ka zyrtarizuar sulmuesin maqedon Marko Simonovski. Skuadra nga Drenasi ka bërë të ditur se…

GJYQTARËT E JAVËS

Referët e xhiros XIII të Superligës

20 November, 2020 @12:38

FFK ka përcaktuar referët që do të ndajnë drejtësinë në përballjet e xhiros XIII të Superligës. Në përballjet që…

GJILAN

Kthehen Busic, Razak, Veliu e Kastrati - Gjilani i kompletuar

16 November, 2020 @23:00

Katër lojtarë startues, që i kanë munguar shumë Gjilanit këtë edicion të Superligës pritet t’i kthehen që në përballjet e…

ARBËRIA 1-0 BESA

Lutfi Bilalli sjell 3 pikë jetike për Arbërinë

Foto: KFArberia/fb

11 November, 2020 @16:16

Ka përfunduar seria e humbjeve për Arbërinë e Dobrajës së Lipjanit sot. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Morina ka shënuar…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Arbëria - Besa

11 November, 2020 @13:34

Publikohen formacionet startuese të Arbërisë dhe Besës. ARBERIA: Kaçiu; Avdulli, Ibrahimi, Bruno, Pira, Bahtiri, Bruqi, Rusi, Zabërgja, Kashtanjeva, Bilalli. BESA:…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga