Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Ballkani

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Ballkani


31 October, 2021 @12:32

Publikohen formacionet zyrtare të Ulpianës dhe Ballkanit.

ULPIANA: Ajeti, Qerimi, Rapuca, Musliu, Makolli, Shala, Mustafa, Rezi, Conceicao, Shkalla, Selim

BALLKANI: Frashëri, Thaqi, Patoku, Hoxha, Jashanica, Gashi, Baftiu, Korenica, Kuc, Krasniqi, Solomon.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga