Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër


24 June, 2021 @13:00

Skuadra e Gjilanit, ka bërë të ditur se faza përgatitore për stinorin 2021/22, do të fillon nesër më 25 qershor.

Stërvitja e parë e stinorit do të bëhet nesër nga ora 17:00, në stadiumin ndihmë me bari sintetik në Gjilan.

Gjilani gjatë afatit kalimtar e shtoi në skuadër lojtarët si: Yll Hoxha, Albert Dabiqaj, Elton Cale dhe Agustin Torassa, kurse nga huazimi janë rikthyer Petrit Terziu, Albin Halimi, Qëndrim Ismajli dhe Muhamed Dubova.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga