Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Godet Malisheva, transferon mesfushorin e mirënjohur

Foto: FC Malisheva

Godet Malisheva, transferon mesfushorin e mirënjohur


7 July, 2021 @19:41

Skuadra debutuese në Superligë, Malisheva, para pak çastesh ka njoftuar opinionin me përforcimin më të ri.

Mesfushori i mirënjohur kosovar, Mërgim Pefqeli, sezonin e ardhshëm do ta kalojë te skuadra e Malishevës.

Ish-futbollisti i plot skuadrave kosovare, por më i njohur për periudhën e tij te Llapi e Prishtina, me skuadrën e tij të re ka nënshkruar kontratë 1-vjeçare.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga