Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prizreni 16 - Kamza

Highlights: Prizreni 16 - Kamza


24 October, 2021 @21:00

Ka përfunduar sonte xhiroja e parë e Ligës Unike, ndërsa Kamza ka marrë një fitore tejet të rëndësishme në “13 qershori” të Suharekës, ku Prizreni 16 po luan si vendas.

Fitorja e Kamzës ka qenë me 5 pikë dallim, ku djelmoshat e drejtuar nga Eni Llazani fituan 91-96.

Momentet e përzgjedhura prej ndeshjes, mëposhtë:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike