Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli - Prishtina

Highlights: Ylli - Prishtina


17 September, 2022 @21:00

Prishtina ka shënuar fitoren e parë sezonale, ndërsa Ylli ka mbetur pa fitore edhe pas dy xhirove të para të stinorit të ri në Superligë.

Ylli pa Malcolm Armstedin dhe Gëzim Morinën, ndërsa Prishtina pa Dardan Berishën. Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga