Të gjitha lajmet

PETAR MIJOVIC

Ish trajneri i Bashkimit dhe Prishtinës e nis me fitore

Ish trajneri i Bashkimit dhe Prishtinës e nis me fitore

26 April, 2019 @16:29

Ish trajneri i Bashkimit të Prizrenit dhe Prishtinës, Petar Mijovic, e ka nisur me fitore aventurën e tij të re, si trajner i parë i Buducnostit të Podgoricës që këtë sezon ka marrë pjesë në Euroleague.

Petar Mijovic

Mijovic në ndeshjen e parë të tij si kryetrajner aty ka shënuar fitore ndaj Lovcenit, ndërsa ai ka zëvendësuar Jasmin Repesan në bankë.

PLAYOFF I SUPERLIGËS SHQIPTARE

Teuta eliminon Partizanin, arrin finalen

Fotot: KBTeuta/fb

24 April, 2019 @22:02

Teuta e Durrësit me fitore të shpejtë të serisë gjysmëfinale ndaj Partizanit të Tiranës ka arritur të sigurojë e para…

VOTE FOR YOUR FAVORITES

Dardani dhe Damiri te më të mirët, votoni!

TOPSPORTI/ AP

23 April, 2019 @7:53

FIBA Europe Cup ka futur Dardan Berishën dhe Damir Mulaomerovicin në opcione për tu votuar te më të mirët e…

FIBA EUROPE CUP

Finale italo-gjermane në FIBA EuropeCup

Foto: FIBAEuropeCup

18 April, 2019 @15:01

FIBA Europe Cup do të ketë fitues të ri, ndërsa ekipet finaliste të kësaj gare, cilado që fiton, do të…

DUELET PËRCAKTUESE

Para finales në Fiba Europe Cup

Foto: FIBAEuropeCup

17 April, 2019 @10:31

Sonte pritet të përcaktohen finalistët e FIBA Europe Cup në basketboll. Në garën ku Prishtina shkroi histori këtë stinor…

FINAL FOUR

Final 4 i Champions League do të mbahet në Antwerp

7 April, 2019 @14:10

Final Four i sezonës 2018/19 në Champions League do të mbahet në Antwerp të Belgjikës. Ndeshjet do të zhvillohen në…

Të gjitha lajmet nga International