Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

AZZURRI

Italia ridizajnon stemën e kombëtares

Italia ridizajnon stemën e kombëtares


2 January, 2023 @21:27

Përmes një njoftimi të lëshuar në llogaritë e “azzurrëve” në rrjete sociale, edhe zyrtarisht Federata e Futbollit të Italisë (FIGC) ka bërë të ditur se ka modifikuar stemën e kombëtares kampione të Evropës.

Italia Stema e deritashme e kombëtares italiane

Katër herë kampionët e botës nuk kanë qenë pjesëmarrës në Botërorin e fundit të zhvilluar në Katar, ndërsa në mars nis kampanja kualifikuese për evropianin e radhës, që mbahet në Gjermani - EURO 2024.

Italia Stema e re e kombëtares italiane


BRAZILIANI NË KRYE TË KUQEZINJËVE

Sylvinho, përzgjedhësi ri i Shqipërisë

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/International/Transfere

Sylvinho, përzgjedhësi ri i Shqipërisë

02/01/23 @ 17:45

SELEKTORI I RI I BELGJIKËS - FITUES SERIK!

Belgjika kërkon kandidatë, që dinë të fitojnë!

Botërori/Kualifikimet për Evropian/International/Transfere

Belgjika kërkon kandidatë, që dinë të fitojnë!

14/12/22 @ 15:56

BELFAST

Përkundër mbijetesës në Ligën C, Irlanda V. shkarkon selektorin

Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Transfere

Përkundër mbijetesës në Ligën C, Irlanda V. shkarkon selektorin

21/10/22 @ 14:13

NGA MBLEDHJA E KE-së

KE konstaton se kualifikimi është i arritshëm!

Kualifikimet për Evropian/Kosova

KE konstaton se kualifikimi është i arritshëm!

14/10/22 @ 14:04

OPINION

EURO 2024: Grupi i herës së parë dhe fati në short për Kosovën!

Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Kosova

EURO 2024: Grupi i herës së parë dhe fati në short për Kosovën!

10/10/22 @ 21:19

KOSOVA

Alain Giresse publikon listën për miqësoret e marsit

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/Kosova

Alain Giresse publikon listën për miqësoret e marsit

18/03/22 @ 15:42

ZVICRA - KOSOVA

Dalin në shitje biletat e ndeshjes Zvicra - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/Kosova

Dalin në shitje biletat e ndeshjes Zvicra - Kosova

11/03/22 @ 10:39

KOSOVA

Alain Giresse viziton stadiumin “Fadil Vokrri”

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Kosova

Alain Giresse viziton stadiumin “Fadil Vokrri”

23/02/22 @ 19:48

TALENTI: ARBËR BYTYQI

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

17/11/21 @ 20:48

KUALIFIKUESET E SHPRESAVE

Kosova U21 me përmbysje mposht Shqipërinë U21

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Kosova

Kosova U21 me përmbysje mposht Shqipërinë U21

16/11/21 @ 21:04


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian