Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

IZRAELI PUBLIKON FTESA

Izraeli publikon listën e lojtarëve kundër Kosovës

Izraeli publikon listën e lojtarëve kundër Kosovës


17 March, 2023 @11:44

Përzgjedhësi i Izraelit ka publikuar listën e ftesave për lojtarët që do të jenë në dispozicion të tij për ndeshje ndaj Kosovës dhe Zvicrës.

Kështu, Alon Hazan ka shfaqur listën me 24-lojtarë në dispozicion për ndeshjet e para kualifikuese të Izraelit drejt EURO 2024.

ORARI I TË GJITHA NDESHJEVE

Portierë: Daniel Peretz, Omri Glazer, Yoav Jarfi;

Mbrojtës: Miguel Vitor, Danny Gruper, Raz Shlomo, Doron Leidner, Eli Dassa, Shawn Goldberg, Iyad Abu Abid, Shagib Yehezkel.

Mesfushorë: Oskar Gluch, Dor Peretz, Mahmoud Jaber, Dolev Haziza, Muhammad Kanaan, Omri Gendelman, Gabi Kanikovsky, Beavers Natcho, Netta Lavie.

Sulmues: Lial Abda, Shawn Weissman, Thai Bribo, Manor Solomo.


KREU I FFF-së

Le Graet dorëhiqet!

Kualifikimet për Evropian/International

Le Graet dorëhiqet!

28/02/23 @ 15:38

KAMPANJA E FFK-së

Me Kosovën në Evropian, kampanja e FFK-së për kualifikimet në EURO

Kualifikimet për Evropian/FFK Superliga/Kosova

Me Kosovën në Evropian, kampanja e FFK-së për kualifikimet në EURO

25/02/23 @ 11:14

FERNANDO SANTOS PËRSËRI KUNDËRSHTAR I SHQIPËRISË

Rivali i Shqipërisë, emëron trajnerin e njohur

Kualifikimet për Evropian/International

Rivali i Shqipërisë, emëron trajnerin e njohur

25/01/23 @ 15:27

GJOBË, SUSPENDIM I PJESËRISHËM STADIUMI DHE DËNIME PËR FUTBOLLISTË

Pikat për të cilat FIFA dënoi Serbinë për ngjarjet e Botërorit

Kualifikimet për Evropian/International

Pikat për të cilat FIFA dënoi Serbinë për ngjarjet e Botërorit

14/01/23 @ 13:02

PAS REKOMANDIMIT TË KOMISIONIT TË ETIKËS

Pas presionit, dorëhiqet Noël Le Graët

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/Transfere

Pas presionit, dorëhiqet Noël Le Graët

11/01/23 @ 18:22

I KËRKOHET DORËHEQJA

Kreut të Federatës së Francës i kërkohet dorëheqja pas komenteve ndaj Zidane-it

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/International

Kreut të Federatës së Francës i kërkohet dorëheqja pas komenteve ndaj Zidane-it

11/01/23 @ 00:23

NË RRUGË PËR EURO 2024

Rivali i Shqipërisë në kualifikime, në bisedime me Gerrardin

Kualifikimet për Evropian/International/Transfere

Rivali i Shqipërisë në kualifikime, në bisedime me Gerrardin

10/01/23 @ 23:09

PORTUGALIA PREZANTON SELEKTORIN SPANJOLL

Portugalia kërkon gjithmonë fitore - prezantohet Roberto Martinez!

Kualifikimet për Evropian/International/Transfere

Portugalia kërkon gjithmonë fitore - prezantohet Roberto Martinez!

09/01/23 @ 14:42

PREZANTOHET PËRZGJEDHËSI DHE STAFI I TIJ

Sylvinho vjen me objektiv: Shqipëria në EURO 2024

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Transfere

Sylvinho vjen me objektiv: Shqipëria në EURO 2024

09/01/23 @ 14:12

BESIM I PLOTË TE SELEKTORI

Didier Deschamps vazhdon me Francën

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/International

Didier Deschamps vazhdon me Francën

07/01/23 @ 11:13


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian