Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA NDESHJES

Kjo është fanella me të cilën do të luhet sonte

Kjo është fanella me të cilën do të luhet sonte


24 March, 2021 @19:47

Kosova sonte do ta zhvillojë ndeshjen e parë të vitit 2021, ku do ta pret në “Fadil Vokrri” përfaqësuesen e Lituanisë.

Në këtë ndeshje dardanët do të paraqiten me fanellat e reja të prezantuara ditë më parë, me ngjyrë të zezë.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja