Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS ELIMINIMIT

Laçi ndahet me Duron

Laçi ndahet me Duron


31 July, 2022 @23:33

Pas eliminimit nga Liga e Konferencës, kryetrajneri i Laçit Shpëtim Duro ka dhënë dorëheqje nga posti i tij, bëjnë të ditur mediat tiranase sot.

Laçi përkundër se ishte në epërsi, u mposht thellë nga Petrocub, për tu eliminuar nga gara.

Në faqen zyrtare të Laçit në Instagram është thënë se klubi ka vendosur t’i ndajë rrugët me trajnerin pas eliminimit nga Liga e Konferencës dhe humbjes në finale të Kupës së Shqipërisë, duke bërë të ditur se në ditët në vijim do të zyrtarizojnë trajnerin e ri të skuadrës.


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore