Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LEGIA - DRITA

Legia vs. Drita, 11-shet startuese

Legia vs. Drita, 11-shet startuese


24 September, 2020 @19:59

Me fillim nga ora 20:30, sonte Drita e luan ndeshjen historike ndaj Legia Varshavës në Poloni, ndeshje kjo e vlefshme për rrethin e tretë kualifikues drejt grupeve të Europa Leagues.

11-SHET STARTUESE:

LEGIA (4-3-3): Boruc; Juranovic, Wieteska, Jedrzejczyk, Mlaednovic; Luquinhas, Slisz, Karbownik; Wszolek, Pekhart, Valencia Castillo.

DRITA (4-2-3-1): Maloku; Blakçori, Cuculi, Gërbeshi, Brdarovski; Bujar Shabani, Namani; Xhevdet Shabani, Fazliu, Ajzeraj; Rexha.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga