Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LITUANIA - POLONIA

Lituania mposht Poloninë, e qetë në krye

Lituania mposht Poloninë, e qetë në krye


26 November, 2017 @20:43

Pas fitores ndaj Kosovës, Lituania ka shënuar fitore edhe në takimin e dytë të Grupit C.

Lituanezët sonte e mposhtën në shtëpi Poloninë, për të qëndruar kështu në krye të grupit me 2 fitore pas 2 ndeshjeve.

GRUPET DREJT KINA 2019

Polonia ishte më e mirë vetëm në çerekun e parë, ndërsa më pas loja kaloi në dorën e Lituanisë dhe ndeshja u mbyll me rezultatin përfundimtar 75-55.

Sa i përket ndeshjeve të ardhshme, ndeshjet e Grupit C vazhdojnë në muajin shkurt të vitit të ardhshëm.


 
Të gjitha lajmet nga Kina 2019