Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LITUANIA-HUNGARIA

Lituania ruan lidershipin

Lituania ruan lidershipin


23 February, 2018 @20:31

Basketbollistët e Lituanisë që janë favoritët e Grupit C ku bën pjesë Kosova, kanë shënuar fitore ndaj Hungarisë, në ndeshjen tjetër të grupit.

Grigoris, Lithuania

Lituanezët, që janë rivalë të radhës për Kosovën, pas tre ditësh, kanë mposhtur Hungarinë 80-75 sonte, derisa hungarezët kanë treguar rezistencë të shkëlqyeshme përgjatë ndeshjes dhe dallimi i vetëm u bë në çerekun e dytë, ku vendasit ishin katër pikë më të mirë sesa mysafirët.

ORARI, NDESHJET DHE TABELA AKTUALE

Pas kësaj ndeshjeje, Lituania vazhdon serinë e pamposhtshmërisë, me 3-0, ndërsa Hungaria, ka fitore të vetme ndaj Kosovës dhe ka bilanc 1-2.


POLONIA - KOSOVA

Ç3: Rritet disavantazhi i Kosovës

Përfaqësuesja/Kina 2019

Ç3: Rritet disavantazhi i Kosovës

23/02/18 @ 20:09

POLONIA - KOSOVA

Pjesa e parë: Polonia thellon epërsinë

International/Kina 2019

Pjesa e parë: Polonia thellon epërsinë

23/02/18 @ 19:37

POLONIA - KOSOVA

Ç1: Kosova në disavantazh

Përfaqësuesja/Kina 2019

Ç1: Kosova në disavantazh

23/02/18 @ 19:19

POLONIA - KOSOVA

Publikohet pesëshja startuese e Kosovës

Përfaqësuesja/Kina 2019

Publikohet pesëshja startuese e Kosovës

23/02/18 @ 18:44

POLONIA - KOSOVA

Ku mund ta shihni ndeshjen Polonia - Kosova?

Përfaqësuesja/Kina 2019

Ku mund ta shihni ndeshjen Polonia - Kosova?

23/02/18 @ 15:56

SHAWN JONES

Më të mirën për fitoren e Kosovës

Përfaqësuesja/Kina 2019

Më të mirën për fitoren e Kosovës

23/02/18 @ 14:56

BRAD GREENBERG

Tentojmë befasinë

Përfaqësuesja/Kina 2019

Tentojmë befasinë

23/02/18 @ 12:51

DARDAN BERISHA

Përpjekje maksimale për rezultat pozitiv

Përfaqësuesja/Kina 2019

Përpjekje maksimale për rezultat pozitiv

23/02/18 @ 09:27

RIVALI I KOSOVËS

Polakët s’duan gabime

International/Kina 2019

Polakët s’duan gabime

23/02/18 @ 09:18

INFORMATORI NR 11

Në Prizren u thye rekordi

FBK Liga e Femrave

Në Prizren u thye rekordi

22/02/18 @ 20:11

REPREZENTACIONI

Kosova me ngritje të madhe në FIBA renditje

Përfaqësuesja/Kina 2019

Kosova me ngritje të madhe në FIBA renditje

19/09/19 @ 12:38

KINA 2019

Spanja shpallet kampione e Botës!

International/Kina 2019

Spanja shpallet kampione e Botës!

15/09/19 @ 19:22

FRANCA - AUSTRALIA

Rikthim në pjesën e dytë, Franca e bronztë

Kina 2019

Rikthim në pjesën e dytë, Franca e bronztë

15/09/19 @ 11:54

ARGJENTINA - FRANCA

Argjentina gjunjëzon Francën, në finale me Spanjën

Kina 2019

Argjentina gjunjëzon Francën, në finale me Spanjën

13/09/19 @ 16:15

SPANJA - AUSTRALIA

Pas 2 vazhdimeve, Spanja në finale

Kina 2019

Pas 2 vazhdimeve, Spanja në finale

13/09/19 @ 12:35

GJYSMËFINALET

Kur luhen gjysmëfinalet e Botërorit Kina 2019

Kina 2019

Kur luhen gjysmëfinalet e Botërorit Kina 2019

12/09/19 @ 23:09

SERBIA - SHBA

Erdhën si favorit, mbetën jashtë TOP 5-shes

Kina 2019

Erdhën si favorit, mbetën jashtë TOP 5-shes

12/09/19 @ 15:33

AUSTRALIA - ÇEKIA

Historike, “kengurët” në gjysmëfinale

Kina 2019

Historike, “kengurët” në gjysmëfinale

11/09/19 @ 16:42

SHBA - FRANCA

Përfundon dominimi i SHBA-së, Franca në gjysmëfinale

Kina 2019

Përfundon dominimi i SHBA-së, Franca në gjysmëfinale

11/09/19 @ 15:07

KINA 2019

Gjysmëfinalistja e dytë, Spanja

Kina 2019

Gjysmëfinalistja e dytë, Spanja

10/09/19 @ 16:53


 
Të gjitha lajmet nga Kina 2019