Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Llapi ndahet zyrtarisht me Engjëll Hotin

Llapi ndahet zyrtarisht me Engjëll Hotin


20 July, 2021 @22:56

Rrugët e Llapit me Engjëll Hotin zyrtarisht ndahen.

Skuadra e Llapit ka bërë të ditur se me përfundimin e ndeshjeve ndërkombëtare, ka përfunduar edhe aventuar e Hotit me skuadrën nga Podujeva.

Llapi gjithashtu ka thënë se kishin pasur përpjekje për ta vazhduar kontratën por nuk arritën marrëveshje.

Hoti do ta vazhdojë karrierën e tij te skuadra e Tiranës.

Engjëll Hoti në stinorin e kaluar me Llapin luajti në 38 ndeshje ku shënoi 4 gola dhe luajt me 5 asistime.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga