Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Mentor Zhdrella vazhdon kontratën

Mentor Zhdrella vazhdon kontratën


27 July, 2021 @22:32

Kapiteni i skuadrës së Llapit, Mentor Zhdrella, ka vazhduar kontratën me skuadrën e tij.

Zhdrella do të jetë edhe një sezon me skuadrën nga Podujeva.

Mentor Zhdrella u transferua në vitin 2017 te Llapi, ku luajti në 100 ndeshje me 20 gola e 30 asistime.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga