Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BERAT XHIMSHITI

Meritojmë më shumë

Berat Xhimshiti/ BOROZANI/ L. D.

Meritojmë më shumë


1 June, 2016 @9:51

Në mëngjesin e sotëm, Berat Xhimshiti, ka postuar një fotografi në rrjete sociale.

ORARI I NDESHJEVE NË EURO2016

Ai i përfaquar me Milot Rashicën, të dy jashtë listës përfundimtare të Gianni De Biasit për EURO 2016 - kanë marrë rrugë për në pushime të dhimbshme.

dj

“Ndonjëherë jeta nuk na jep atë që e duam. Jo sepse nuk e meritojmë, por se meritojmë më shumë. Suksese shokëve në europian,” ka shkruar Xhimshiti në postimin e tij.

Në videon e mëposhtme mund të shihni edhe momentin, kur dyshja në fjalë dhe Herolind Shala e Amir Rrahmani dalin nga kompleksi i kuqezinjëve në Austri, për të marrë rrugë për në shtëpi.


MË NË FUND

FSHF zyrtarizon listën

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

FSHF zyrtarizon listën

31/05/16 @ 22:53

LISTA JOZYRTARE

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

UEFA Euro 2016

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

31/05/16 @ 21:33

TE IRLANDA

Dy lëndime te Irlanda para europianit

International/UEFA Euro 2016

Dy lëndime te Irlanda para europianit

31/05/16 @ 21:28

ANTONIO CONTE

Deri ku kjo Itali?

UEFA Euro 2016

Deri ku kjo Itali?

31/05/16 @ 21:10

GRANIT XHAKA

Xhaka ndërron numrin

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Xhaka ndërron numrin

31/05/16 @ 20:02

MBROJTËSI I TITULLIT

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

UEFA Euro 2016

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

31/05/16 @ 19:38

VEDAT MURIQI

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

International

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

31/05/16 @ 16:43

TURQIA NË EURO 2016

Lista e Terimit, gati

International/UEFA Euro 2016

Lista e Terimit, gati

31/05/16 @ 15:25

ANGLIA NË EURO

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

UEFA Euro 2016

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

31/05/16 @ 15:12

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24

UELLSI - SHQIPËRIA

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

Kombëtarja

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

05/06/21 @ 19:31

UELLSI - SHQIPËRIA

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Kombëtarja

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

05/06/21 @ 18:45


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja